- DEEPCOOL

Цена
€41 87 / 81 89 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
ПРОИЗВОДИТЕЛ: DeepCool
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: R-PF700X-HD0B-JGEU
МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК: 700 W
ФОРМАТ: ATX
ТИП: Active PFC
СЕРТИФИКАТИ: 80PLUS BRONZECybenetics BronzeCE
ЕФЕКТИВНОСТ: 88%
КОНЕКТОРИ: PCI-Express 6+2 pin x 2SATA x 6Molex x 24+4 Pin ATX/EPS x 220+4 Pin ATX x 1
ОХЛАЖДАНЕ: 120 mm вентилатор
ЦВЯТ: Черен
РАЗМЕРИ: 140 x 150 x 86 mm
ДРУГИ: TAIWANESE + JAPANESE PREMIUM CAPACITORSRELIABLE TOPOLOGY40K HRS MTBF LONG-LIFE FANProtections: OPP, OVP, SCP, OTP, OCP, UVP, SIP
ГАРАНЦИЯ: 36 месеца
БАРКОД EAN-13: 6933412744085
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: R-PF700X-HD0B-JGEU
МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК: 700 W
ФОРМАТ: ATX
ТИП: Active PFC
СЕРТИФИКАТИ: 80PLUS BRONZECybenetics BronzeCE
ЕФЕКТИВНОСТ: 88%
КОНЕКТОРИ: PCI-Express 6+2 pin x 2SATA x 6Molex x 24+4 Pin ATX/EPS x 220+4 Pin ATX x 1
ОХЛАЖДАНЕ: 120 mm вентилатор
ЦВЯТ: Черен
РАЗМЕРИ: 140 x 150 x 86 mm
ДРУГИ: TAIWANESE + JAPANESE PREMIUM CAPACITORSRELIABLE TOPOLOGY40K HRS MTBF LONG-LIFE FANProtections: OPP, OVP, SCP, OTP, OCP, UVP, SIP
ГАРАНЦИЯ: 36 месеца
БАРКОД EAN-13: 6933412744085
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
ПРОИЗВОДИТЕЛ: DeepCool
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: R-PF700X-HD0B-JGEU
МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК: 700 W
ФОРМАТ: ATX
ТИП: Active PFC
СЕРТИФИКАТИ: 80PLUS BRONZECybenetics BronzeCE
ЕФЕКТИВНОСТ: 88%
КОНЕКТОРИ: PCI-Express 6+2 pin x 2SATA x 6Molex x 24+4 Pin ATX/EPS x 220+4 Pin ATX x 1
ОХЛАЖДАНЕ: 120 mm вентилатор
ЦВЯТ: Черен
РАЗМЕРИ: 140 x 150 x 86 mm
ДРУГИ: TAIWANESE + JAPANESE PREMIUM CAPACITORSRELIABLE TOPOLOGY40K HRS MTBF LONG-LIFE FANProtections: OPP, OVP, SCP, OTP, OCP, UVP, SIP
ГАРАНЦИЯ: 36 месеца
БАРКОД EAN-13: 6933412744085
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: R-PF700X-HD0B-JGEU
МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК: 700 W
ФОРМАТ: ATX
ТИП: Active PFC
СЕРТИФИКАТИ: 80PLUS BRONZECybenetics BronzeCE
ЕФЕКТИВНОСТ: 88%
КОНЕКТОРИ: PCI-Express 6+2 pin x 2SATA x 6Molex x 24+4 Pin ATX/EPS x 220+4 Pin ATX x 1
ОХЛАЖДАНЕ: 120 mm вентилатор
ЦВЯТ: Черен
РАЗМЕРИ: 140 x 150 x 86 mm
ДРУГИ: TAIWANESE + JAPANESE PREMIUM CAPACITORSRELIABLE TOPOLOGY40K HRS MTBF LONG-LIFE FANProtections: OPP, OVP, SCP, OTP, OCP, UVP, SIP
ГАРАНЦИЯ: 36 месеца
БАРКОД EAN-13: 6933412744085
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК | 700 W |
| ФОРМАТ | ATX |
| ТИП | Active PFC |
| КОНЕКТОРИ | 4+4 Pin ATX/EPS x 2 |
| КОНЕКТОРИ | 20+4 Pin ATX x 1 |
| КОНЕКТОРИ | SATA x 6 |
| КОНЕКТОРИ | PCI-Express 6+2 pin x 2 |
| КОНЕКТОРИ | Molex x 2 |
| ОХЛАЖДАНЕ | 120 mm вентилатор |
| ЦВЯТ | Черен |
| РАЗМЕРИ | 140 x 150 x 86 mm |
| ДРУГИ | 40K HRS MTBF LONG-LIFE FAN |
| ДРУГИ | Protections: OPP, OVP, SCP, OTP, OCP, UVP, SIP |
| ДРУГИ | RELIABLE TOPOLOGY |
| ДРУГИ | TAIWANESE + JAPANESE PREMIUM CAPACITORS |
| ЕФЕКТИВНОСТ | 88% |
| Сертификати | 80PLUS BRONZE |
| Сертификати | CE |
| Сертификати | Cybenetics Bronze |
| Тегло | 1.53кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Мощност (W) | 700 |
| Форм фактор | ATX |
| Сертификат за ефективност | 80 Plus Bronze |
| Модулност | Немодулно |
| PCIe захранващи конектори | 2x 6+2-пинов |
| Размер на вентилатора | 120 |
| SATA конектори (count) | 6 |
| EPS/CPU конектори | 1x 4+4-пинов |
| Zero RPM режим | Не |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 1.53кг |
DeepCool PF700X 700W 80+ Bronze захранване
Надеждно и ефективно, захранването DeepCool PF700X осигурява стабилни 700W с 80 Plus Bronze сертификат. Оптимизираният 120 мм вентилатор гарантира тиха работа и отлично охлаждане за вашата система.
Ключови Предимства
- 80 Plus Bronze сертификат — До 85% ефективност намалява загубата на енергия и топлина.
- 120 мм интелигентен вентилатор — Тиха работа с автоматично регулиране на скоростта за балансирано охлаждане.
- Стабилно DC изходно напрежение — Единствен +12V релсов път за постоянна мощност при натоварване.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Мощност | 700W |
| Форм фактор | ATX |
| Сертификат за ефективност | 80 Plus Bronze |
| Модулност | Немодулно |
| Размер на вентилатора | 120 мм |
| PCIe конектори | 2x 6+2-пинов |
| CPU конектори | 2x 4+4-пинов |
| SATA конектори | 6 |
| Цвят | Черен |
Какво има в кутията
- Захранване DeepCool PF700X
- Захранващ кабел
- Винтове за монтаж
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.












